Dzień dobry 🙂
I dziś mamy zakończenie roku. Uff! Parę tygodni bez tego szkolnego szaleństwa. Chociaż my jeszcze tydzień czasu w oczekiwaniu na wyniki egzaminów, potem w połowie lipca wyniki rekrutacji... trzeba się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Ja na 8:15 idę na zakończenie do Darunii a potem biegnę do pracy,bo zamiast na 12 mam być na 9... więc trochę będzie nerwowo od rana... Ale mam pyszny sposób na poprawę nastroju. Koktajl o smaku pinacolda. Prosty w wykonaniu, przepyszny. Do tego doskonale orzeźwia a także syci. To chyba bardziej nie muszę Was bardziej namawiać? Zachęcam zatem 😉
Udanych i spojonych wakacji!!! 🫶🫶🫶🫶🫶
1 puszka mleczka kokosowego light
1 puszka ananasa w kawałkach
125 g płatków ryżowych
Sok z 1 limonki
200 ml wody
Do wysokiego naczynia przeliczyć mleczko kokosowe oraz ananasa wraz z zalewą. Zmiksować.
Dodać sok z limonki oraz płatki i wodę i dokładnie zmiksować. Wstawić do lodówki na 2-3 godziny. Smacznego.
4 porcje po około 300 g i 308 kcal




Uwielbiam ananasy z puszki, więc myślę, że dla mojego podniebienia, to byłaby rozkosz. Lubię do Ciebie zaglądać, Monia, bo pobudzasz moje kubki smakowe, a właściwie to nawet moje oczy się cieszą, bo zawsze robisz super zdjęcia tych swoich artystycznych dzieł... tak trzymaj!
OdpowiedzUsuńSerdecznie Cię pozdrawiam i mocno przytulam!
W tym upale taki bym wypiła, patrząc po składnikach musi być pyszne, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuń